Хірургія тіла

Красиві груди – це гордість і мрія кожної жінки. Але не всіх жінок задовольняють форма і розмір їх грудей, що природно призводить до психологічного дискомфорту. У таких випадках ситуація легко поправна за допомогою пластичного хірурга. У МЦ ЕВОКЛІНІК ви знайдете доктора, який врахує всі ваші побажання і точно підбере форму і розмір, які підходять саме вам.

У нашій клініці використовуються тільки висококласні силіконові імпланти нового покоління, фірма-виробник яких дає довічну гарантію. Їх поверхня текстурована, що максимально знижує ризик зсуву імпланта і такого ускладнення як капсулярна контрактура. Вони є безпечними для здоров’я. Ці імпланти не вимагають заміни по закінченню років. Установку імплантатів хірурги EvoClinic здійснюють під м’яз, тим самим не зачіпаючи тканини самої молочної залози. Завдяки цьому технічно складного методу постановки імпланта ви зможете годувати грудьми, проходити щорічно профілактичні огляди грудей у ​​лікарів.

Під час операцій на грудях хірурги EvoClinic використовують хірургічні лазери, завдяки яким операція проходить практично безкровно. Період реабілітації стає більш комфортним по больових відчуттів, так як лазерний промінь здійснює деструкцію нервових закінчень. Тривалість операції від 1 години до двох годин, в залежності від складності роботи. Протягом всього періоду реабілітації з вами на зв’язку в режимі 24/7 буде асистент вашого хірурга!

Часом здоровий спосіб життя, що включає в себе спорт і правильне харчування, не виправдовує очікування в «проблемних» зонах фігури. У таких випадках гарантований результат ви отримаєте завдяки пластичної або косметичної операції. Легко і швидко прибрати надлишок жирової тканини з ніг, сідниць, живота, спини, рук, шиї і делікатних зон особи вам допоможе ліпосакція.

У МЦ EvoClinic видаляють жирові відкладення за допомогою м’яких і тонких вакуумних відсмоктувачів, використовуючи при цьому лазерні технології, які дозволяють розщепити жир до рідкої консистенції (тим самим забезпечуючи мінімальну травматизацію і швидку реабілітацію). Перед операцією фахівці нашої клініки проведуть повне обстеження вашого організму, щоб максимально вберегти вас від ускладнень після операції. Протягом всього періоду реабілітації з вами на контакті в режимі 24/7 буде асистент вашого хірурга!

Зробити бажану тонку талію, придбати фігуру “пісочний годинник” можете в медичному центрі ЕвоКлінік в Києві. Тонка талія – ​​це основа жіночності фігури! Найефективнішим і безпечним способом знайти тонку талію є реконструкція ребер.

Реконструкція ребер – операція, що дозволяє змінити форму ребра, а саме градус кута вигину 12-ї пари ребра. Тобто під час даної операції ребра не ламаються, вони абсолютно не видаляються з тіла.

Після передопераційного обстеження хірург і анестезіолог оцінюють готовність вашого організму до операції. Ви погоджуєте дату операції. За два тижні до операції доктора відміняють прийом аспірин-містять препаратів. За 12 годин до операції скасування прийому їжі і за 8 годин до операції скасовується прийом води. По приходу в клініку вам роблять проби на препарати, які покажуть, чи немає у вас алергії на даний препарат. Далі вас проводять в палату, підготують до операції. На операційному столі тільки після того, як ви заснули, починає роботу хірург. Робляться міні-розрізи в 1,5 см, які практично не помітні через 2 місяці після операції. Хірурги нашої клініки не видаляють ребра! За допомогою спеціального апарату хірурги змінюють кут вигину ребра, що дозволяє змінити форму грудної клітки з еліпса на круг. Тим самим значно зменшується обсяг талії. Триває операція від 1 до 2 годин в залежності від обсягу та складності роботи.

Всі розрізи під час операції здійснюються за допомогою високоточної хірургічного лазера, який забезпечує:

 • швидке відновлення після операції;
 • безкровність під час самої операції, так як лазерний промінь моментально «запаює» судини;
 • стерильність – промінь лазера вбиває всі бактерії на своєму шляху;
 • мінімальну травматизацію;
 • значне скорочення часу проведення процедури.

Перша доба-дві після операції ви будете перебувати в клініці в максимально комфортних для вас умовах. У цей час будуть проводитися заходи, спрямовані на вашу максимально швидку реабілітацію. До двох місяців рекомендується носити спеціальний фіксуючу компресійну білизну. На 2 місяці потрібно відмовитися від відвідування лазні, сауни, басейнів, солярію, обмежити фізичні навантаження. Всі рекомендації після операції доктор напише в ув’язненні і видасть документ вам на руки. Через 2 місяці після операції можна оцінювати результат. Протягом усього цього періоду з вами буде на контакті 24/7 асистент вашого хірурга.

Зробити пластику гомілок, збільшити гомілки (ікри) імплантами ви можете в медичному центрі ЕвоКлінік в Києві. Стрункі та вродливі ноги завжди надають ефектності зовнішності! Спортивний зал може підкоригувати, підтягнути фігуру, але не позбавить від вродженої кривизни литок (також змін форми литок після травм і опіків). Найефективнішим способом знайти стрункі, красиві гомілки є хірургічне втручання. Пластика гомілки (круропластіка) – операція, що дозволяє змінити обсяг і форму гомілки з використанням силіконових імплантів різної форми і обсягів для максимально гармонійного результату. У МЦ EvoClinic використовуються імпланти високої якості, які ідентичні на дотик до м’язової тканини, а різноманітність форм і розмірів дозволяють створити гармонійний образ кожного пацієнта.

Залежно від ваших індивідуальних потреб і анатомічних особливостей хірурги МЦ EvoClinic підберуть імпланти, які будуть гармонійно поєднуватися з вашим чином і підкреслювати його красу. Імплант ювелірно і скрупульозно імплантується через розріз в підколінної складці довжиною в 2-3 см. Накладається косметичний шов, який практично не помітний, а через 5 місяців слід від шва практично зникне. Триває операція від 1 до 3 годин в залежності від обсягу та складності роботи. За потреби хірурги нашої клініки також здійснюють лазерну ліпосакцію гомілок. Всі розрізи під час операції на гомілках здійснюються за допомогою високоточної хірургічного лазера, який забезпечує:

 • швидке відновлення після операції;
 • безкровність під час самої операції, так як лазерний промінь моментально коагулює «запаює» судини;
 • стерильність – промінь лазера вбиває всі бактерії на своєму шляху;
 • мінімальну травматизацію;
 • значне скорочення часу проведення процедури.

Операція на гомілках здійснюється під загальним наркозом. Перша доба-двоє після операції ви будете перебувати в клініці в максимально комфортних для вас умовах. У цю добу будуть проводитися заходи, спрямовані на вашу максимально швидку реабілітацію. На восьму добу після операції знімаються шви. Через два тижні можна повернутися до звичного способу життя. До двох місяців рекомендується носити спеціальну фіксуючу компресійну білизну. На 2 місяці потрібно відмовитися від відвідування лазні, сауни, басейнів, солярію, обмежити фізичні навантаження. Всі рекомендації після операції доктор напише в ув’язненні і видасть документ вам на руки. Через два місяці після операції можна оцінювати результат. Протягом усього цього періоду з вами буде на контакті 24/7 асистент вашого хірурга.

Округла, підтягнута попка завжди притягує погляд як чоловіків, так і жінок. Генетична схильність до плоскій формі сідниць, похибки в дієті, гіподинамічний спосіб життя і вікові зміни призводять до втрати пружності і округлості сідниць. Швидко і легко знайти ідеальну форму і обсяг сідниць можливо за допомогою пластичної операції на сідницях (Глютеопластіка), комбінованої з ліпосакції даної області. Хірурги EvoClinic ювелірно сформують вам гармонійні, округлі і «соковиті» сідниці, які доповнять ваш образ і зробить його ще більш привабливим!

Наші хірурги ендопротезують сідниці за допомогою силіконових імплантів різної форми і обсягу, які імплантуються під сідничні м’язи, що дає природний вигляд, а також не дає відрізнити їх від м’язів сідниць на дотик! Розріз для постановки імплантів робиться лише один (не більше 5 см) в міжсідничній складці і практично непомітний. А індивідуальний підхід до кожного пацієнта забезпечує гармонійний і витончений образ. Операція на сідницях здійснюється під загальним наркозом. Триває вона від 1 до 3 годин в залежності від обсягу та складності роботи. Всі розрізи під час операції на сідницях здійснюються за допомогою високоточної хірургічного лазера, який забезпечує:

 • швидке відновлення після операції;
 • безкровність під час самої операції, та як лазерний промінь моментально «зпаює» судини;
 • стерильність – промінь лазера вбиває всі бактерії на своєму шляху;
 • мінімальна травматизація;
 • значне скорочення часу проведення процедури.

Перша доба-дві після операції ви будете перебувати в клініці в максимально комфортних для вас умовах. У цю добу будуть проводитися заходи, спрямовані на вашу максимально швидку реабілітацію. На восьму добу після операції знімаються шви. Через 10 днів після пластики сідниць ви вже можете сідати, а через 2 тижні повернутися до звичного способу життя. До двох місяців рекомендується носити спеціальну фіксуючу компресійну білизну. На 2 місяці потрібно відмовитися від відвідування лазні, сауни, басейнів, солярію, обмежити фізичні навантаження. Всі рекомендації після операції доктор напише в ув’язненні і видасть документ вам на руки. Через два місяці після операції можна оцінювати результат. Протягом усього цього періоду з вами буде на контакті 24/7 асистент вашого хірурга.

Спорт і правильне харчування не завжди вирішують питання з фігурою. Часом тільки пластичний хірург може допомогти вам виправити її. До таких випадків належить і абдомінопластика (пластика живота, підтяжка живота) – пластична операція, яка коригує форму живота, усуває рубцеві розтяжки шкіри (стрії), розбіжність прямих м’язів живота (діастаз), надлишки шкіри, а також формує талію.

Залежно від ваших індивідуальних потреб і анатомічних особливостей хірурги МЦ EvoClinic підберуть тактику операції. А саме: ювелірне висічення надлишку шкіри разом з жировою клітковиною, в разі потреби робиться ліпосакція як живота, так і спини, корекція м’язового корсету передньої черевної стінки і преса, фіксація шкіри в новому положенні, також в разі потреби проводиться пластика пупка. Триває операція від 1 до 3 годин в залежності від обсягу та складності роботи. У EvoClinic хірурги оперуючи, обов’язково враховують всі ваші індивідуальні анатомічні особливості, їх головне завдання – створити гармонійний пропорційний образ кожного пацієнта.

Пластика живота (абдомінопластика) проводиться під загальним наркозом, при якому ви спокійно спите і не відчуваєте ніякого болю. Перші 3-5 доби ви будете перебувати в клініці в максимально комфортних умовах під наглядом фахівців. У цей період проводитимуться заходи, спрямовані на вашу максимально швидку і комфортну реабілітацію. На 7-10 добу знімаються шви. Протягом двох тижнів після операції рекомендується приймати легку їжу, обмежити фізичні навантаження і підйом вантажів. Протягом двох років не рекомендується вагітніти. Протягом місяця після операції потрібно носити спеціальну післяопераційну (компресійну) білизну і заборонено ходити в лазні, сауни, солярії. Більш докладні рекомендації після операції вам розпише ваш хірург в ув’язненні, яке видасть на руки при виписці. Кінцевий результат можна оцінити через 3 місяці.

Протягом усього цього періоду з вами буде на контакті 24/7 асистент вашого хірурга.

Ліпоскульптура або ліпомоделювання – це корекція тіла за допомогою власного жиру, який забирається за допомогою ліпосакції з однієї ділянки тіла і пересаджується за допомогою ліпофілінга в іншу ділянку. Хірурги МЦ EvoClinic ювелірно, як справжні скульптори, формують ваш гармонійний образ, з огляду на ваші індивідуальні особливості та побажання.

Жир – це не просто «наповнювач», який дозволяє створити об’єм. Це тканина, яка містить величезну кількість стовбурових клітин, які знаходяться в пасивному стані і «прокидаються» під час травми, такий, наприклад, як пересадка жиру. В результаті ділянки тіла, в які пересаджується жирова тканина, регенеруються і омолоджуються. Пересадка власного жиру має масу переваг в порівнянні з синтетичними наповнювачами. Він не викликає алергічні реакції, не відторгається організмом, як чужорідні тіла, а також омолоджує ту ділянку шкіри, куди пересідає.

Суть ліпофілінга:

 • проводиться забір жирової тканини (найчастіше це складка живота, стегна і сідниці) тонкими спеціальними канюлями;
 • очищають жир від домішок і обробляють його для отримання однорідної маси без грудок. Часом на цьому етапі хірурги ще додатково збагачують жирову тканину плазмою для отримання ще кращого ефекту;
 • вводять отриману очищену масу в зону, яку потрібно скоригувати.

Види ліпофілінга: ліпофилинг обличчя (усунення носо-губних складок, слізних борозен, корекція виличні областей, контуру і розміру губ), збільшення і корекція форми грудей, сідниць, корекція кривизни ніг, омолодження рук.

Проходить процедура під місцевою анестезією, а також і під внутрішньовенним знеболенням (за бажанням пацієнта і за рекомендацією хірурга). Першу добу після операції ви будете перебувати в клініці в максимально комфортних умовах під наглядом фахівців. У цей період проводитимуться заходи, спрямовані на вашу швидку реабілітацію. Протягом місяця після операції потрібно носити спеціальну післяопераційну (компресійну) білизну. Хірурги нашої клініки працюють командно з докторами-дерматологами, які допоможуть вам прискорити період реабілітації і отримати ВАУ-ефект. Більш докладні рекомендації після операції вам розпише ваш хірург в заключенні, яке видає на руки при виписці. Кінцевий результат можна оцінити через 2 місяці.

Індивідуальні особливості фігури і особи не завжди ідеальні і часом найефективнішим методом надати зовнішності гармонійні пропорції є пластична або косметична операція. Щоб максимально результативно прибрати жирові відкладення в найделікатніших зонах обличчя і тіла, а також спровокувати шкіру скоротитися і стати пружною, в МЦ EvoClinic використовують лазерні технології.

Ліполіз – метаболічний процес розщеплення жирів, який відбувається в організмі щодня. Лазерний ліполіз – це ефективна методика видалення жирової тканини за допомогою лазерного випромінювання.

Доданими лазером хірург нашої клініки контрольовано прогріває жирову тканину в певній зоні. В результаті жир плавиться, утворюючи рідку консистенцію, яка протягом 2-х тижнів без будь-якої шкоди для організму виводиться з організму лімфатичною системою. На розсуд лікаря також лазерний ліполіз комбінують з ліпосакції, тобто розплавлений жир відсмоктують за допомогою тонкого інструменту, що значно скорочує період реабілітації. Також ліполіз провокує шкіру скорочуватися після зменшення кількості жирового прошарку і ставати пружною. За допомогою лазерного ліполізу прекрасно прибираються жирові відкладення в таких делікатних місцях як область підборіддя і нижньої третини особи, де класична ліпосакція занадто травматична. Також метод лазерного ліполізу дуже добре підходить для таких зон як область колін, плечей, живота, стегон, які важко піддаються корекції за допомогою масажу. Тривалість процедури залежить від обсягу роботи і жирового прошарку.

Дана операція не вимагає загального наркозу, найчастіше її роблять під місцевим знеболенням. Але за бажанням пацієнта або при великому обсязі роботи операція проводиться і під внутрішньовенним знеболенням, при якому ви спокійно спите і не відчуваєте ніякого болю.

Перша доба-дві після операції на розсуд хірурга ви можете перебувати в клініці в максимально комфортних умовах під наглядом фахівців. У цей період проводитимуться заходи, спрямовані на вашу швидку реабілітацію. Протягом місяця-двох після операції потрібно носити спеціальну післяопераційну (компресійну) білизну. Більш докладні рекомендації після операції вам розпише ваш хірург в заключенні, яке видає на руки при виписці. Кінцевий результат можна оцінити через 2 місяці.

Протягом усього цього періоду з вами буде на контакті 24/7 асистент вашого хірурга.

Запишіться на консультацію прямо зараз, заповнивши форму