Класична косметологія

Ні для кого не секрет, що здоров’я шкіри безпосередньо залежить від нашого ритму життя, місця проживання, харчування, наявності захворювань. Причин для погіршення стану шкірних покривів досить багато. Всі вони діляться на зовнішні і внутрішні. У медичному центрі EVO CLINIC можна не тільки поліпшити свій зовнішній вигляд, але і пройти діагностику, що дозволить виявити порушення роботи внутрішніх органів, які можуть впливати на стан шкірних покривів. Запис на консультацію здійснюється на офіційному сайті клініки або по телефону. Дізнатися ціну процедур можна як на сайті, так і у консультанта під час розмови.

У клініці працюють кваліфіковані косметологи, які регулярно підвищують свій професійний рівень на курсах, відвідують міжнародні конференції, проходять стажування за кордоном.

Фахівці клініки надають послуги з проведення неінвазивних косметологічних процедур, таких як чистка обличчя, пілінг, карбоксітерапія, а також процедури по догляду за шкірою. Вони спрямовані на підтримку здоров’я шкіри, усунення/корекцію вікових змін, попередження раннього старіння шкірних покривів. У своїй роботі фахівці використовують сучасні методики, косметологічні засоби екстра-класу.

Ін’єкційна косметологія в клініці надає наступні послуги:

 • мезотерапія;
 • біоревіталізація;
 • ботулінотерапія;
 • плазмотерапія;
 • контурна пластика.

Лікарі використовують виключно препарати нового покоління, які мають ліцензію і добре зарекомендували себе на світовому ринку. Процедури спрямовані на омолодження, підтяжку шкіри, усунення зовнішніх вад, вроджених дефектів.

Ще одним напрямком роботи фахівців центру є лазерна епіляція. Вона широко застосовується в боротьбі з небажаним волоссям на шкірі. З цією метою використовується сучасний апарат Lumenis Ligth Sheer, який дозволяє видалити волоски будь-якого кольору на шкірних покривах різного фототипу.

Ультразвукова терапія нормалізує клітинний метаболізм, відновлює функції клітин, допомагає позбутися від вікових змін шкіри, а також рубців, акне. Крім того, косметолог займається діагностикою, лікуванням проблем шкіри. Важливо пам’ятати, що шкірні прояви можуть бути ознакою захворювань внутрішніх органів, ось чому необхідно проходити повне обстеження. Це дозволить виявити справжню причину, усунути її і позбутися від естетичних дефектів.

Консультація косметолога необхідна в таких випадках:

 • лущення шкіри, відчуття стягнутості;
 • почервоніння шкіри;
 • поява судинних зірочок;
 • рубці;
 • зморшки;
 • гіперпігментація;
 • провисання шкіри;
 • висипання;
 • додаткові новоутворення (папіломи);
 • темні кола під очима.

Також допомога косметолога необхідна жінкам, які бажають змінити зовнішність, наприклад, форму губ. До компетенції косметолога входить діагностика, терапія таких патологій, як:

 • акне, комедони;
 • постакне, рубці;
 • розацеа;
 • розтяжки на тілі;
 • купероз;
 • гіпергідроз;
 • алопеція, ламкість волосся.

Чистка обличчя – це сама базова косметологічна процедура. Вона призначається як людям з сухою шкірою, так і з жирною і висипаннями. Різниця полягає лише в кількості і частоті проходження даної процедури.

Вона являє собою апаратну або ж механічну екстракцію вмісту пор шкіри. Для додаткового ефективного впливу наш косметолог-дерматолог застосовує косметику DMK.

Детоксикація шкіри проводиться Dermatox. В результаті реакції шкіри і активних компонентів розчину відбувається виведення зі шкіри побічних продуктів обміну речовин з виділенням сірководню. За рахунок компонентів Dermatox також відбувається стимуляція регенерації клітин шкіри і поліпшення кровообігу.

Після проведення активної частини процедури шкіра обробляється сироваткою для звуження пор, яка нормалізує секреторну активність сальних залоз, заспокоює, тонізує і зволожує шкіру. І дорогоцінний камінь цієї процедури – ензимну ферментна маска! Показана абсолютно всім! Дана маска нормалізує обмінні процеси, утворення пігменту, секреторну активність сальних залоз, покращує кровообіг і лімфодренаж, виводить токсини, зволожує і живить шкіру. У light-варіанті DMK-чистки в кінці замість ензимної наноситься альгінатна маска, яка є відмінним провідником і підсилювачем роботи сироватки, а також добре заспокоює і зволожує шкіру.

PRX-T33-терапія – це легка і швидка процедура без реабілітації, курс 4-6 сеансів. Підходить для всіх типів шкіри. Потенційно агресивний пілінг перетворюється в неінвазивну процедуру, яка дає нові можливості неінвазивної стимуляції дерми. Запобігає Каустичний ефект пілінгу TCA і дозволяє частіше проводити процедури, комбінується з безліччю методик в естетичній медицині для досягнення максимального результату.

До складу даного “пілінгу” входять три важливих компоненти: тріхлоуксусна кислота, перекис водню і коева кислота. Як результат – глибоке зволоження шкіри, зменшення пігментації, згладжування зморшок, виражений ліфтинг, підняття глибоко лежачих висипань на поверхню шкіри і їх усунення, нормалізація процесу себорегуляціі, світіння зсередини, однорідний колір і структура шкіри.

SRS-оновлення шкіри – це професійна система для отримання більш гладкою, здоровою і однорідної шкіри. Безпечний і поверхневий пілінг, який включає ряд AHA-кислот, надає размягчающее дію на епідерміс, освітлює шкіру, ущільнює її текстуру, розгладжує зморшки, усуває акне в мінімальний період часу. SRS – це м’який пілінг, який видаляє відмерлі клітини з поверхні шкіри, тим самим покращуючи її тон, текстуру. Завдяки системі відновлення клітин шкіра починає “дихати”, світитися зсередини. Робота в дермі прискорюється, поліпшуються всі структури дерми та епідермісу, підвищується рівень оновлення клітин і тим самим забезпечується наявність здорових клітин на поверхні шкіри.

Альфа-гідроксикислоти діють на поверхні шкіри, ефективно зменшуючи мімічні зморшки, темні плями і постакне, видаляючи мертві клітини з поверхні шкіри і стимулюючи появу нових. AHA-кислоти підходять для будь-якого типу шкіри. Вони полегшують проникнення в шкіру будь-яких косметичних засобів, підвищуючи тим самим їх ефективність. До того ж, косметичні засоби, у складі яких є фруктові кислоти, не мають вікових обмежень: ними можуть користуватися навіть молоді дівчата. Пілінги фруктовими кислотами широко застосовуються в косметології: вони роблять шкіру гладкою, зменшують її недоліки, а також стимулюють вироблення колагену, роблячи шкіру більш еластичною.

Курс даної процедури 6-10 разів з інтервалом в 7-10 днів.

Тріада – це комбінація 3-х препаратів (ферментів): ліпаза, коллагеназа, гіалуронідаза. Дані ферменти можуть застосовуватися для обличчя і тіла як індивідуально, так і в коктейлі. Комплексне застосування препаратів значно підвищує результативність.

Одночасне використання трьох метаболічних ферментів направлено на усунення більшості симптомів целюліту, фіброзних відкладень, ліполіз трудноподдающихся зон і моделювання овалу обличчя. Тріада – це принципово новий підхід в терапії. Ліпаза каталізує розщеплення жирів, коллагеназа розщеплює старі волокна колагену в фіброзних перегородках і форсує виробництво нового колагену, гіалуронідаза надає потужний дренажний ефект. покращує мікроциркуляцію в тканинах. Комбінація даних ферментів дозволяє досягати стійкого і тривалого естетичного результату.