Хірургія обличчя і шиї

З кожним роком пластична хірургія пропонує все більше методів, які спрямовані на збереження молодості, корекцію вроджених дефектів, усунення наслідків травм. Крім того, пластичні операції проводяться за бажанням пацієнта змінити певну зону тіла з метою підвищення самооцінки, поліпшення зовнішнього вигляду.

На сьогоднішній день існує маса варіантів корекції форм, розмірів окремих частин обличчя — губ, носа, брів, повік, щік. Пластична хірургія має не тільки естетичну сторону, але і лікувальну. Наприклад, пластика носової перегородки, ринопластика проводиться не тільки для поліпшення зовнішнього вигляду носа, але і для полегшення носового дихання. Крім цього, блефаропластика є не тільки естетичною операцією, а й методом поліпшення зору. Пластична хірургія допомагає усунути наслідки травми, відновити порушені функції.

Перед проведенням хірургічного втручання проводиться передопераційна підготовка. Вона включає повне обстеження, в ході якого визначається стан здоров’я пацієнта, встановлюється активність хронічної патології. Крім того, в ході передопераційної діагностики лікар визначає обсяг хірургічного втручання з урахуванням побажань пацієнта, результатів досліджень.

До числа протипоказань належить:

 • вагітність;
 • лактаційний період;
 • стадія загострення хронічних захворювань;
 • гіпертермія;
 • гостра стадія інфекційно-запального процесу;
 • онкологічне захворювання;
 • індивідуальна непереносимість препаратів, які використовується для анестезії;
 • схильність до формування келоїдних рубців;
 • тяжкі порушення процесу згортання крові (коагулопатія);
 • декомпенсована ниркова, серцево-судинна, дихальна недостатність.

Особливо важливо дотримуватися лікарських рекомендацій в післяопераційному періоді. Вони можуть стосуватися харчування, рухового режиму, гігієни, відвідування сауни, лазні, перебування на відкритому сонці.

Знайти досвідченого кваліфікованого фахівця в галузі пластичної хірургії можна в медичному центрі Evo Clinic, розташованому в Києві. У клініці працюють лікарі різного профілю, що дає можливість в умовах одного центру отримати допомогу косметолога, УЗД-фахівця, уролога, гінеколога, гастроентеролога, хірурга, проктолога, дерматолога, флеболога.

Записатися на прийом до пластичного хірурга можна на офіційному сайті через форму зворотного зв’язку або, зателефонувавши за номером, вказаному на сайті. У телефонному режимі у оператора також можна дізнатися ціни послуг, особливості підготовки перед обстеженням та іншу інформацію.

У медичному центрі надаються такі види послуг в області пластичної хірургії:

 • підтяжка обличчя, шкіри зони шиї;
 • ринопластика;
 • септопластика (пластика перегородки носа);
 • отопластика;
 • хейлопластика (зміна розміру губ);
 • блефаропластика (пластика повік);
 • чек-ліфтинг;
 • видалення грудочок Біша;
 • підтяжка брів.

З віком куточки губ, очей, щік приспускаються, утворюється друге підборіддя і глибокі зморшки, що надає похмурості і втоми особі. Усунути всі ці вікові зміни і помолодшати на 10-15 років можливо за допомогою такої операції як фейсліфтінг (підтяжка обличчя), яку якісно проведуть хірурги МЦ EvoClinic. В результаті даної операції ви знайдете: чіткий, молодий овал обличчя, пружні щоки і лоб, забудете про «другому» підборідді, піднімуться куточки очей і губ, як це було в 20-30 років, зникнуть глибокі зморшки, ваше обличчя знову знайде молодий і доглянутий вигляд.

Операція триває від 1 години до 3-х годин в залежності від обсягу роботи і складності. Хірурги МЦ EvoClinic дуже скрупульозно підходять до завдання кожного пацієнта, враховують і зберігають всі ваші індивідуальні особливості. Ефект після операції триває близько 10 років і багато в чому залежить від вашого догляду за шкірою обличчя. Всі розрізи робляться ювелірно тільки в природних складках шкіри (предушно, завушна, подбородочная складка), а також в волосяному покриві, що дозволяє зробити максимально невидимими місця розрізів.

Операція здійснюється під загальним наркозом, під час якого ви спокійно спите. Протягом всього періоду реабілітації з вами на контакті в режимі 24/7 буде асистент вашого хірурга! Крім того, в нашій клініці розроблений цілий комплексний план реабілітації пацієнтів після операцій на обличчі, який допоможе вам максимально швидко реабілітуватися і отримати приголомшливий ефект гладкої, ніжної, пружною і шовковистою шкіри.

Кожен з нас піклується про красу і молодість особи. І дуже часто ми забуваємо про догляд за областю шиї. Згодом м’які тканини в області підборіддя і шиї обвисають, стають в’ялими і формується «друге підборіддя», що істотно старить весь образ. Усунути ці зміни ви можете в ЕвоКлінік за допомогою такої операції як підтяжка шиї (пластізмопластіка).

Підтяжка шиї в основному полягає в підтяжці платізма – поверхневої м’язи шиї, а також у видаленні надлишкової шкіри в області шиї. Наші хірурги часто комбінують дану операцію (підтяжку обличчя) з лазерною ліпосакції шиї та «другого підборіддя», за допомогою чого локально видаляють жирові відкладення, ювелірно формуючи нові чіткі лінії. Розрізи під час операції здійснюються на підборідді і за вухами в максимально «прихованих» зонах, завдяки чому стають практично невидимими. Під час операції фахівці нашої клініки обов’язково враховують ваші індивідуальні анатомічні особливості для створення пропорційного гармонійного образу. Операція триває від 1 до 2-х годин в залежності від обсягу та складності роботи. Ефект після операції триває близько 10-15 років і багато в чому залежить від вашого догляду за шкірою. Операція здійснюється під загальним наркозом, під час якого ви спокійно спите. Протягом всього періоду реабілітації з вами на контакті в режимі 24/7 буде асистент вашого хірурга!

Гармонійність обличчя багато в чому залежить від красивого, пропорційного носика. Ніс грає важливу роль в сприйнятті краси людини, і тому операція по пластиці носа входить в трійку найбільш затребуваних пластичних операцій в світі. Ринопластика/риносептопластика – пластична операція на носі і на його перегородці, яка не тільки робить вас привабливіше, а й допомагає позбутися від хропіння і утрудненого носового дихання. У ЕвоКлінік ми проводимо кілька видів операцій: відкриту ринопластику (розрізи виробляються на стовпці носа), закриту ринопластику (всі розрізи виробляються в порожнині носа), септопластика (усунення викривлення носової перегородки), реконструкція носа (при вроджених аномаліях, після травм). Ми врахуємо індивідуальні особливості будови обличчя і гармонійність загальної картини в кінцевому результаті!

Операція здійснюється під загальним наркозом, під час якого ви спокійно спите. Протягом всього періоду реабілітації з вами на контакті в режимі 24/7 буде асистент вашого хірурга!

Збережувальна ринопластика – це операція по зміні форми і розміру носа самим щадним методом, який існує в світі. Її відмінність від стандартної ринопластики полягає в тому, що хірург не ламає кістки носа, а працює виключно з хрящовою тканиною. Хірург працює спеціальним ювелірним інструментом – мікропилками. При цьому методі:

 • можливо носове дихання на другу-третю добу після операції;
 • виключається потреба носити тампони;
 • не накладаються гіпсові пластини;
 • максимально швидка реабілітація.

На сьогоднішній день даний метод зміни форми і розміру носа є найбезпечнішим і самим щадним в світі!

Пластика перегородки носа – досить часта операція, під час якої виправляється викривлена ​​перегородка і поновлюється повноцінне носове дихання. Всім відомо, що при неповноцінному носовому диханні йде велике навантаження на серце і порушується кровообіг в головному мозку. Тому до даної операції часто вдаються і чоловіки, і жінки. Вона займає близько 30 хвилин, в день операції ви самостійно залишаєте клініку.

Операція проводиться в 95% випадків під місцевим знеболенням, але за бажанням наших пацієнтів операції проводимо і під внутрішньовенним знеболенням, при якому можна спокійно спати, поки хірурги оперують. Всі рекомендації після операції будуть прописані в заключенні і видані вам на руки.

Капловухість часто є проблемою для людини, вона приносить багато незручностей і часом навіть формується комплекс, який тягнеться ще з дитинства. Зробити гармонійний образ і скоригувати форму вух легко і просто разом з EvoClinic. Хірурги нашого медичного центру ювелірно змінять форму ваших вух і кут їх прилягання, створивши вам пропорційний і гармонійний образ. Ви дозволите собі багато нових зачісок і найсміливіші образи!

Отопластика або пластика вух – це хірургічна операція на вушній раковині, за допомогою якої можна змінити форму вуха, його розташування, розмір і пропорції. Вушна раковина повністю формується в 7-8 років. Якщо в цьому віці дефект вуха помітний – то вже можна робити операцію.

Тривалість операції – 45-60 хв залежно від складності роботи і обсягу. Проводять отопластику часто під місцевим знеболенням. Але за бажанням пацієнта проводиться і внутрішньовенне знеболювання, при якому можна спокійно спати під час операції. Хірурги МЦ EvoClinic роблять надріз в анатомічної складці задньої частини вушної раковини, що дозволяє приховати сліди операції для оточуючих. Потім проводиться робота з хрящем (він надрізається або частково видаляється). Накладаються шви на хрящ. Фіксується нова форма вуха косметичним швом в анатомічної складці на задній частині вуха, що робить шов зовсім не помітним для навколишніх.

Відразу після операції накладається стерильна марлева пов’язка на добу. Якщо операція проходила під загальним наркозом – то першу добу ви перебуваєте в нашій клініці, в максимально комфортних умовах під наглядом фахівців. У цей період проводитимуться заходи, які прискорять вашу реабілітацію і зроблять її комфортною. Якщо ж операція проходила під місцевим знеболенням, то у вас є можливість залишити клініку в той же день. Протягом тижня вам буде потрібно обмежити себе від фізичних навантажень, лазень, саун. Протягом двох тижнів ви будете приходити на перев’язки. Всі рекомендації після операції доктор запише в ув’язненні і видасть вам на руки. І тільки в EvoClinic протягом усього періоду реабілітації асистент вашого хірурга буде з вами в режимі 24/7!

Ваші очі – перше, на що оточуючі звертають увагу. Від очей багато в чому залежить, наскільки ви привабливі. З віком шкіра повік слабшає, ми спостерігаємо «втомлений погляд» і/або «мішки під очима». Видалення цих змін надає особі свіжість, молодість і відкритий погляд.

Пластика повік (блефаропластика) – найбільш популярна пластична операція особи як для чоловіків, так і для жінок. У МЦ EvoClinic в Києві хірурги ювелірно оперують повіки, враховуючи і зберігаючи ваші індивідуальні, анатомічні особливості. Завдяки підтяжки повік (корекції повік) ви отримуєте більше молоді, доглянуті очі, з відкритим і яскравим поглядом, при цьому ви залишаєтеся собою. Ваші індивідуальні особливості і ваша родзинка залишаються з вами, прикрашаючи вас і виділяючи з натовпу.

При пластиці верхніх повік забирається розтягнута, що нависла шкіра і жирова клітковина верхніх повік. Розріз, через який здійснюються всі дії, захований в природній складці шкіри і практично не помітний.

При пластиці нижніх повік прибирають мішки, набряки, зморшки і грижі під очима. Розріз, через який робиться операція, захований в нижньому контурі вій, що робить його непомітним.

Також в МЦ ЕвоКлінік доступна транскон’юктивальна блефаропластика. За допомогою даного виду операції на повіках усуваються мішки під очима, набряки, зморшки і грижі під очима. Розрізи знаходяться на внутрішній стороні століття (сторона слизової оболонки), тим самим абсолютно не виказуючи оперативне втручання.

Кругова блефаропластика дозволяє одночасно зробити ваш погляд відкритим, прибрати обвислі шкіру на верхньому столітті, прибрати мішки під очима, грижі і глибокі зморшки навколо очей.

Всі розрізи під час операції здійснюються хірургічним доданими лазером, який дає такі переваги в порівнянні з використанням скальпеля:

 • швидке відновлення після операції;
 • безкровність під час самої операції, так як лазерний промінь моментально «запаює» судини;
 • стерильність – промінь лазера вбиває всі бактерії на своєму шляху;
 • мінімальна травматизація;
 • значне скорочення часу проведення процедури.

Операція проводиться в 95% випадків під місцевим знеболенням, але за бажанням наших пацієнтів операції проводимо і під загальним знеболенням, при якому можна спокійно спати. Якщо операція проходила під загальним наркозом, то першу добу ви перебуваєте в нашій клініці, в максимально комфортних умовах під наглядом фахівців. У цей період проводитимуться заходи, які прискорять вашу реабілітацію і зроблять її комфортною. Якщо ж операція проходила під місцевим знеболенням, то у вас є можливість залишити клініку в той же день. Протягом тижня вам буде потрібно обмежити себе від фізичних навантажень, носіння лінз, декоративної косметики, лазень, саун і виходів «у світ», в цей період ви можете побалувати себе косметичними процедурами в нашій клініці, які прискорять реабілітацію і поліпшать загальний стан шкіри обличчя . Протягом трьох тижнів ви будете приходити на перев’язки. Всі рекомендації після операції доктор запише в ув’язненні і видасть вам на руки. І тільки в EvoClinic протягом усього періоду реабілітації асистент вашого хірурга буде з вами в режимі 24/7!

Чек-ліфтинг – це малотравматична операція, завдяки якій хірург підтягує середню третину обличчя і одночасно прибирає мішки під очима. Ваш погляд стає привабливішим, носо-губна складка розправляється, а тканини щік і скул стають пружними і підтягнутими. Операція проводиться під загальним наркозом і ввечері того ж дня ви самостійно залишаєте клініку.

Протягом всього періоду реабілітації з вами на контакті в режимі 24/7 буде асистент вашого хірурга! Крім того, в нашій клініці розроблений цілий комплексний план реабілітації пацієнтів після операцій на обличчі, який допоможе вам максимально швидко реабілітуватися і отримати приголомшливий ефект гладкої, ніжної, пружною і шовковистою шкіри.

З віком брови, так само як м’які тканини обличчя і тіла, опускаються вниз. При цьому погляд стає візуально втомленим і сумним. Для повернення молодості брів ми робимо такі операції як підтяжка і ліфтинг брів. Залежно від ваших анатомічні особливості тривалість операції варіюється від 30 хвилин до 2-х годин. Спосіб відновити вашу молодість і красу вибирає доктор і погоджує з вами на передопераційної консультації.

Хейлопластика – операція зі збільшення губ хірургічним методом. Суть операції полягає в тому, що скорочується відстань між краєм контуру верхньої губи і зовнішньої носової перегородки. Операція займає 30-60 хвилин. Найчастіше під час даної операції використовують місцеве знеболення, але за бажанням пацієнта можливий і наркоз. В результаті хейлопластики ви отримуєте більшу в розмірах верхню губу. Також можна поміняти форму губ або зробити губи пишніше.

Протягом всього періоду реабілітації з вами на контакті в режимі 24/7 буде асистент вашого хірурга!

Витонченість обличчя багато в чому залежить від наявності чітко виражених, аристократичних скул і, відповідно – менш пухких щік. Форма обличчя і щік закладені у нас генетично. І скільки б ви зусиль не докладали, скільки б дієт не пробували – змінити овал обличчя можна тільки хірургічним методом – видаленням грудочок Біша.

Грудочки Біша – жирові утворення в капсулах, які розташовуються між щічної м’язом і поверхневими м’язами обличчя. Вони беруть участь в процесі харчування (смоктання) немовлят. У міру дорослішання потреба в грудочках Біша зникає. У більш зрілому віці пружність шкіри знижується і жирові грудочки тягнуть щоки вниз, створюючи тим самим ефект обвислих щік і глибокі носогубні складки. Операція з видалення жирових капсул в щоках дуже популярна, так як займає мало часу і дуже легко переноситься пацієнтами.

Головне завдання хірурга під час операції з пластики щік (пластиці скул) – гармонізувати область скул і область самої щічної зони. Жирові грудочки в нашій клініці ювелірно видаляють через розрізи в 1 см на внутрішній стороні щік. При цьому хірурги EvoClinic враховують ваші індивідуальні анатомічні особливості, що в результаті дає гармонійний, пропорційний красивий образ. Доктор накладає шви, які самі розсмоктуються, або шви, які він знімає через 7-8 днів після операції. Через місяць рубець на слизовій оболонці щоки повністю зникає. Тривалість цієї операції становить 30-40 хв залежно від обсягу роботи. У EvoClinic грудочки Біша прибирають за допомогою діодного хірургічного лазера.

Операція проводиться в 95% випадків під місцевим знеболенням, але за бажанням наших пацієнтів операції проводимо і під загальним знеболенням, при якому можна спокійно спати.

Протягом тижня буде сходити невеликий набряк, в цей період рекомендується спати на спині. Після операції потрібно полоскати ротову порожнину антисептичними розчинами, особливо після їжі. Їжа протягом тижня повинна бути низької і середньої температури. На восьму добу знімаються шви (якщо вони не саморозсмуктуючі). Після операції доктор видає вам на руки висновок до цих рекомендацій в післяопераційний період. Також з вами на зв’язку 24/7 асистент хірурга перший тиждень після операції!

Трендом 2018-2019 рр. стала операція по збільшенню кутів нижньої щелепи за допомогою силіконових імплантів. Розрізи і доступи до кутів щелепи хірурги роблять у роті, завдяки чому абсолютно не видно розрізи і рубці. І в результаті ви отримуєте більш чітких обрисів овалу обличчя і більш чіткі сексуальні вилиці. Операція проводиться під наркозом і не вимагає тривалого перебування в клініці.

Протягом всього періоду реабілітації з вами на зв’язку в режимі 24/7 буде асистент вашого хірурга!

Запишіться на консультацію прямо зараз, заповнивши форму