Ін'єкційна косметологія

Зробити біоревітализацію і мезотерапію ви можете в МЦ ЕвоКлінік в Києві. Ці процедури в нашій клініці проводять виключно доктора-дерматологи, які спеціалізуються на всіх ін’єкційних методиках в естетичної дерматології та косметології.

Біоревіталізація спрямована на глибоку ревіталізацію, глибоко живлячи і зволожуючи шкіру, внаслідок чого поліпшується її загальний стан, рельєф, щільність, пружність, а також усуваються ознаки старіння. Основним компонентом в біоревіталізантах є гіалуронова кислота. Вона являє собою біологічна речовина, що виробляється нашим власним організмом. Курс процедур підбирається індивідуально, в основному – 4 процедури з інтервалом 2 тижні.

Мезотерапія – це ін’єкційний метод боротьби з численними проблемами, з такими як пігментація, акне, постакне, розтяжки, шрами, целюліт, а також профілактика старіння. Ефект досягається завдяки мезококтейль, до складу яких можуть входити різні вітаміни, пептидні комплекси, мінерали, гіалуронова кислота і активні речовини. Курс лікування підбирається індивідуально, але, як правило, кількість процедур – від 7 до 10, з інтервалом 7-10 днів.

Ефект після ін’єкції в обох процедурах видно відразу ж на другий день.

Ботулінотерапія – це введення ботулотоксину з метою усунення зморшок. Ця методика вже більш 20 років на естетичному ринку і все також затребувана і ефективна. За допомогою ботулінотерапії ми зможемо відкоригувати горизонтальні зморшки лоба, зморшки міжбрів’я, так звану “кролячу” зморшку на переніссі носа, усунути гусячі лапки і зробити погляд як в 18 років, без єдиної зморшки, а також прибрати горизонтальні зморшки шиї під красивою назвою “намисто Венери “. Крім того, за допомогою ботулінотерапії можна підняти брови, надати трохи зухвалості Вашому образу і надати “вздёрнутость” носика, усунути десневую посмішку (це коли при широкій посмішці оголюються ясна верхньої щелепи). Дуже ефективною є також боротьба з гіпергідрозом (підвищена пітливість), після ін’єкцій ботулотоксином ви зможете не переживати про мокрих пахвах або спітнілих долоньках.

У нашій клініці ми використовуємо тільки сертифікований і ліцензований препарат від американської компанії “Allergаn”. Цей препарат використовується протягом багатьох десятиліть на світовому ринку і зарекомендував себе якісно і надійно. Ефект після ін’єкції досягається приблизно через 48 годин і триває від 4 до 6 місяців, в окремих випадках і більше. Тривалість процедури становить 10-15 хвилин. Ін’єкції BOTOХ не вимагають анестезії. Протягом 10 днів після процедури потрібно відмовитися від ванн і солярію.

Контурна пластика – це нехірургічний метод удосконалення вашого обличчя. За допомогою ін’єкцій філерами (гіалуронова кислота певної щільності) можна поліпшити контур і форму губ, прибрати горбочок носа, додати обсягу в виличної області, змінити форму і розмір підборіддя для симетричності, а також скоригувати ознаки старіння за рахунок об’ємного моделювання особи. Крім того, в ЕвоКлінік за допомогою тієї ж методики покращують змінюють контур, форму, щільність періанальної зони і сфінктера.

Контурна пластика відбувається під місцевим (аплікаційним) знеболенням спеціальними кремами, сертифікованими на території України і зарекомендували себе якісно і надійно протягом багатьох років у всьому світі.

Плазмотерапія – це омолоджуюча і лікувальна ін’єкційна процедура, під час якої діючою активною речовиною є власна кров пацієнта (а саме плазма крові клієнта).

Суть плазмоліфтінга (плазмотерапії) полягає в наступному. З вени беруть кров в спеціальні стерильні пробірки. Ми вважаємо за краще пробірки RegenLab, так як вони мають високий ступінь очищення крові. Далі кров пропускають через спеціальну центрифугу, завдяки чому від плазми відокремлюються червоні кров’яні тільця і ​​плазма насичується тромбоцитами. Саме тромбоцити містять фактори росту, які дають позитивні дії на шкіру. Останнім етапом є підшкірне введення очищеної і збагаченої тромбоцитами плазми в шкіру.

Плазмотерапія відбувається під місцевим (аплікаційним) знеболенням спеціальними кремами. Протягом 6-9 годин після процедури ви будете спостерігати папулку на шкірі і невелику припухлість. Протягом 3-5 днів не рекомендуємо оголювати зони плазмотерапії на сонці та в солярії. Також доктор вам пропише рекомендації відповідно до ваших індивідуальних особливостей.

Одним з популярних на сьогоднішній день напрямків косметології вважаються ін’єкційні методики. Багато хто побоюється важких ускладнень, так як під час процедури порушується цілісність шкіри, вводяться різні препарати. Насправді, ризик виникнення побічних реакцій присутній, однак в руках професійного косметолога він зводиться до мінімуму.

Більшість процедур спрямовані на підтяжку шкіри, усунення вікових ознак, дефектів шкіри, корекцію форм, розмірів певних ділянок обличчя та інших областей тіла. Методики підбираються індивідуально з урахуванням побажання людини і стану шкіри.

Проконсультуватися з досвідченим косметологом можна в медичному центрі Evo Clinic. Тут працюють кваліфіковані фахівці різного профілю. В своїй практиці вони використовують тільки перевірені методики, якісні препарати. Запис на прийом можна здійснити через зворотну форму звернення на офіційному сайті клініки або, зателефонувавши за номером, вказаному на сайті. У оператора також можна дізнатися ціни послуг.

 «Уколи краси» мають свої переваги:

 • ефективна боротьба з віковими ознаками (обвисанням, сухістю шкіри);
 • усунення зморшок;
 • зміна форм, розміру губ;
 • корекція овалу обличчя;
 • інтенсивне живлення, зволоження тканин;
 • формування контуру скул;
 • миттєвий результат деяких процедур;
 • малотравматичність;
 • можливість поєднання декількох методик;
 • відсутність дискомфорту під час процедури (достатньо місцевого нанесення анестетика).

Перед тим як зайнятися естетичними змінами, слід врахувати наявність протипоказань. До них відноситься:

 • стадія загострення хронічних захворювань;
 • психічні розлади;
 • епілепсія;
 • важкі порушення процесу згортання крові (коагулопатія);
 • гострі інфекційно-запальні процеси;
 • вагітність;
 • індивідуальна непереносимість препарату, який використовується під час процедури;
 • декомпенсований цукровий діабет;
 • лактаційний період;
 • онкологічне захворювання;
 • проблеми шкіри в стадії загострення (гнійники).

Сьогодні найчастіше використовуються наступні косметологічні процедури.

 • Мезотерапія, біоревіталізація. Їх суть полягає в ін’єкційному введенні препаратів, які надають терапевтичну, стимулюючу, зволожуючу, відновну дію. Косметолог може використовувати готовий препарат або коктейль для лікування. Це можуть бути вітамінно-мінеральні комплекси, гомеопатичні, лікарські засоби, сироватка, гіалуронова кислота, екстракти рослин.
 • Контурна пластика — заповнення тканин філерами, які містять гіалуронову кислоту. Таким чином, вдається усунути складки шкіри, розгладити зморшки.
 • Ботулінотерапія — процес блокування м’язових скорочень за допомогою ботулотоксину.
 • Плазмоліфтінг — омолодження шкіри за рахунок власних сил. Для процедури використовується підготовлена ​​кров пацієнта, а саме плазма, збагачена тромбоцитами.

Нашкірне нанесення препаратів надає значно менший ефект в порівнянні з ін’єкціями. Завдяки точному введенню препарату на певну глибину тканини, вдається домогтися бажаного результату — активувати місцевий кровотік, стимулювати вироблення еластину, заблокувати роботу м’язів або змінити форму певної області.