Інтимна хірургія чоловіків

Статевий член для кожного чоловіка і його партнерки дуже важливий для побудови повноцінних, гармонійних відносин. Хірурги МЦ «EvoClinic» ювелірно виконують операцію по подовженню статевого члена методом лігаментотомії, враховуючи ваші індивідуальні (анатомічні) особливості і звичайно ж побажання. Суть даного методу полягає у виведенні назовні прихованої (мошоночной) частини статевого члена. Всі розрізи під час операції на сідницях здійснюються за допомогою високоточної хірургічного лазера. Це найбезпечніший і ефективний метод подовження статевого члена серед існуючих. Дана операція дозволяє збільшити в довжину статевий член на 3-5 см. Тривалість операції – 60-90 хвилин в залежності від обсягу та складності роботи.

Операція здійснюється як під місцевим знеболенням, так і під загальним наркозом, під дією якому ви спокійно спите. Протягом всього періоду реабілітації з вами на контакті в режимі 24/7 буде асистент вашого хірурга!

Також в нашому медичному центрі роблять операцію по потовщення статевого члена. Суть операції полягає у введенні власного жиру (ліпофілінг) або гелю на основі гіалуронової кислоти через шприц уздовж всієї стовбурової частини статевого члена. Жирову тканину для даної операції отримують за допомогою ліпосакції. Операція проводиться під внутрішньовенним знеболенням і займає близько 30 хвилин. В результаті ви отримуєте потовщення стовбура статевого члена на 6-8 мм в діаметрі.

Яєчка для чоловіків – символ мужності. Вони відповідають за вироблення чоловічих статевих гормонів і за функцію розмноження. Відсутність яєчка викликає дуже великий психологічний дискомфорт і як результат – проблеми і комплекси в сексуальній і особистому житті. Яєчка (тестикули) можуть бути відсутні з таких причин: травми; результат ускладнень після деяких операцій; результат лікування онкології яєчка або простати; аномалії розвитку яєчка (крипторхізм, анорхізм, монорхизм і ін.).

Хірурги МЦ «EvoClinic» ювелірно виконують операцію з ендопротезування яєчок. Ми працюємо тільки з високоякісними протезами, які не відрізняються на дотик від справжніх яєчок. Вони не викликають алергії і повністю безпечні для організму. Також протези яєчка різні за розміром, що дозволяє підібрати протез виходячи з індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Адже правильно підібраний розмір протеза забезпечує не тільки ідеальний естетичний вигляд, а й хороший кровообіг в мошонці. А використання діодного лазера в ході операції робить її практично безкровної, набагато скорочує і спрощує період реабілітації. Операція проводиться як під загальним наркозом, так і під місцевою анестезією.

Тривалість її становить приблизно 30 хвилин. Через 2-3 тижні сліди від операції практично непомітні, а згодом повністю зникають.

Існує кілька способів збільшення голівки статевого члена. Наш вибір зупинився на самому безпечному для чоловіків – безопераційний метод, при якому в голівку вводиться спеціальний гель на основі гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота є абсолютно нешкідливою і безпечною для людини, також вона непомітна на дотик для вас і вашої партнерки. Крім основного ефекту ви ще отримуєте ефект добре зволожених тканин головки. За допомогою ін’єкцій доктор вводить стерильний гель в голівку члена, після чого вона набуває пружність і природну, «пишну» форму. Гель поступово і рівномірно розсмоктується протягом року-півтора. Процедура займає 20-40 хвилин.

З віком шкіра на мошонці у чоловіків провисає і це є естетично непривабливим.

Хірурги МЦ “ЕвоКлінік” ювелірно здійснюють підтяжку шкіри мошонки, при цьому, за бажанням клієнта, роблять кут між мошонкою і стволом статевого члена до 90 градусів. Завдяки більш чіткому кутку візуально стовбур статевого члена здається довшим. Також в результаті даної операції мошонка стає більш привабливою і пружною. В день операції ви самостійно залишаєте клініку, потреби перебувати в стаціонарі немає.

Операція проводиться в 95% випадків під місцевим знеболенням, але за бажанням наших пацієнтів операції проводимо і під внутрішньовенним знеболенням, при якому можна спокійно спати, поки хірурги оперують.

Всі рекомендації після операції будуть прописані в заключенні та видані вам на руки. Протягом 10-12 днів варто обмежити фізичні навантаження і статеве життя. Протягом всього періоду відновлення ваш хірург і його асистент буде з вами на контакті 24/7!

Інтимні питання вимагають особливої ​​делікатності і високого професіоналізму в їх вирішенні. Однією з таких інтимних проблем є фімоз – стан, при якому оголення головки статевого члена болісно або неможливо внаслідок звуження крайньої плоті. Дане захворювання лікується тільки хірургічним шляхом. Дуже часто паралельно з обрізанням крайньої плоті виявляється наявність змін вуздечки, яке дуже швидко і легко коригується під час операції – пластики короткої вуздечки.

Циркумцизію (обрізання крайньої плоті) в нашій клініці здійснюють висококваліфіковані хірурги, які виконують операцію скрупульозно, з огляду на ваші особливості. Завдяки використанню хірургічного лазера під час циркумцизії і пластики вуздечки відбувається 30-хвилинна безкровна операція з швидкої реабілітацією після неї. Операція в 95% випадків проходить під місцевим наркозом або під загальним – за вашим бажанням. Через дві години після операції ви можете залишити клініку. Протягом тижня після операції ви будете відвідувати свого хірурга для перев’язок. На 8-й день знімають шви (якщо шви були накладені не саморозсмоктуючі). Протягом 10-12 днів варто обмежити фізичні навантаження і статеве життя. Всі рекомендації після операції будуть прописані в заключенні та видані вам на руки. Протягом усього періоду відновлення ваш хірург і його асистент будуть з вами на контакті 24/7!

Видалити перламутрові папули на голівці статевого члена можна в МЦ “ЕвоКлінік” в Києві. Вони зустрічаються у 50% чоловіків.

Інтимні питання вимагають особливої ​​делікатності і високого професіоналізму в їх вирішенні. До таких питань відносяться нарости і новоутворення головки статевого члена. Вони можуть бути поодинокими, множинними, а також можуть збиратися “в групи” і бути схожими на кольорову капусту за своєю формою. Також бувають такі нарости як папіломи і бородавки. Всі вони безболісні і не викликають ніякого дискомфорту, за винятком естетичного.

В медичному центрі “ЕвоКлінік” в Києві видалення новоутворень статевого члена, його головки і мошонки скрупульозно виконують висококваліфіковані хірурги з великим досвідом роботи в даній сфері. Завдяки використанню хірургічного лазера під час операцій ви отримуєте такі переваги:

  • ювелірну роботу хірургів, які враховують ваші індивідуальні особливості;
  • уважність до кожної ділянки роботи;
  • значне скорочення часу операції;
  • безболісність;
  • безкровність;
  • швидку реабілітацію;
  • виняток шрамів і рубців;
  • збереження чутливості головки статевого члена;
  • естетичний результат.

Тривалість операції не перевищує, як правило, 30 хвилин. Операція проводиться в 95% випадків під місцевим знеболенням, але за бажанням наших пацієнтів операції проводимо і під внутрішньовенним знеболенням. Через годину після операції ви можете залишити клініку. Протягом тижня після операції ви будете відвідувати свого хірурга для перев’язок. Протягом 10-12 днів варто обмежити фізичні навантаження і статеве життя. Всі рекомендації після операції будуть прописані в заключенні та видані вам на руки. Протягом усього періоду відновлення ваш хірург і його асистент буде з вами на контакті 24/7! Ми делікатно і професійно вирішимо ваші інтимні питання!

Запишіться на консультацію прямо зараз, заповнивши форму