Шостак Ігор

Шостак Ігор

Хірург, пластичний хірург, фахівець лазерної хірургії вищої категорії

Профіль

Стаж роботи – 19 років

По-справжньому цінує жіночу красу в різних її проявах, щиро захоплюється нею. І сам випромінює таке чарівність, що жінки не можуть приховати своєї симпатії та інтересу до нього. Такий взаємообмін надихає Ігоря Миколайовича на створення справжніх творів мистецтва – адже роботу пластичного хірурга інакше не назвеш. Вільний час проводить в різноманітних активностях – захоплюється дайвінгом, лижним спортом і подорожами зі своєю сім’єю по всьому світу.

Освіта: вища

У 2000 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Інтернатура за спеціалізацією «Загальна хірургія». Складається в асоціації хірургів України і в Українській асоціації пластичних хірургів.

Автор наукової статті «Досвід використання діодного хірургічного лазера «Ліка-Хірург» для видалення доброякісних новоутворень підшкірної клітковини» – опублікована в збірнику статей “Лазерна хірургія» 2014 г. Також є автором статей в науково-практичному журналі «Військова медицина України» 2016 р

Має ряд міжнародних сертифікатів практичних конференцій та навчання з пластичної, естетичної та реконструктивної (відновлювальної) хірургії.

Постійно відточує свої навички на міжнародних заходах з навчання пластичної хірургії

Записатися на прийом: