Косметологія | EvoClinic

Сьогодні ринок косметології переповнений безліччю пропозицій і, часом, нам дуже складно орієнтуватися у всіх процедурах, у всіляких думках і альтернативи. Кожен лікар, кожна клініка каже, що тільки вибравши їх пропозицію, буде максимальний результат.

Ми в ЕвоКлінік знаємо одне – всі питання краси повинні бути невідривно від показників здоров’я. Адже ті чи інші зміни в нашій зовнішності можуть бути пов’язані з роботою нашого організму. Підхід МЦ ЕвоКлінік максимально простий і ефективний – на першому місці здоров’я і безпеку! Ми точно знаємо, що здорові люди завжди красиві!

Play Video
Класична косметологія
Класична косметологія – це неінвазивні процедури, спрямовані на підтримку здорового стан шкіри, на профілактику її старіння і на усунення функціональних порушень шкіри. У класичну косметологію входять такі процедури як: чищення особи; пілінги; карбоксітерапіі; Догляду процедури. Так само крім корисних властивостей для шкіри, більшість процедур з класичної косметології, несуть ряд позитивних плюсів: відпочинок, релаксацію, розслаблення і насолоду.
Ін'єкційна косметологія
Процедури в нашій клініці проводять виключно доктора-дерматологи, які спеціалізуються на всіх ін'єкційних методиках в естетичної дерматології та косметології. Ми працюємо виключно препаратами нового покоління, сертифікованими і ліцензованими на ринку України, а також відмінно зарекомендували себе на світовому ринку.
Лазерна епіляція
На сьогоднішній день, лазерна епіляція – це єдиний ефективний засіб в боротьбі з волосяним покровом. Не дивлячись на нові світові тенденції, наші жінки і чоловіки хочуть бути доглянутими і підтримувати свій зовнішній вигляд. Ми зупинили свій вибір на одному з кращий апаратів сучасності. Лазер Lumenis Light Sheer є одним з прогресивних представників лазерів в усьому світі. Він ефективно бореться з волосками будь-якого кольору, на будь-якому фототип шкіри. Чекаємо вас для ближчого знайомства з нашим помічником Lumenis Light Sheer.