Проктологія

Дослідження ректального відділу кишечника — компетенція фахівців галузі проктології. Вони займаються діагностикою, лікуванням хвороб, пов’язаних з прямою кишкою, параректальною клітковиною, анальним отвором. Причиною розвитку патології може стати інфекційний збудник, травматичний фактор, онкологічний, аутоімунний процес. Крім того, до провокуючих факторів слід віднести особливості раціону харчування, ритм життя і наявність шкідливих звичок.

Найчастіше пацієнти не поспішають звертатися до проктолога, соромлячись розповіді про свої проблеми, що призводить до прогресування патології, розвитку ускладнень. Лікування може носити консервативний характер, проте при відсутності позитивної динаміки може проводитися хірургічне втручання. На сьогоднішній день перевага віддається малоінвазивним методам лікування, які дозволяють значно скоротити реабілітаційний період.

Знайти в Києві хорошого проктолога можна в медичному центрі EVOCLINIC. Тут працюють досвідчені фахівці, надають кваліфіковану допомогу з діагностики, лікування захворювань внутрішніх органів, м’яких тканин.

Консультація проктолога необхідна за появи таких симптомів:

 • біль в зоні анального отвору, який може турбувати постійно, посилюватися при напруженні, дефекації, відходженні газів, чханні, кашлі;
 • зміна консистенції, кольору калових мас, поява домішки крові, слизу;
 • дискомфорт під час проходження калу по прямій кишці;
 • свербіж в області ануса;
 • припухлість, почервоніння, локальне підвищення температури в ділянці анального отвору;
 • нетримання калу;
 • часті закрепи;
 • випадання гемороїдальних вузлів під час кашлю, при підйомі важкого предмета;
 • травматичне пошкодження прямої кишки, ануса;
 • наявність стороннього тіла в ректальному відділі кишечника;
 • новоутворення (папіломи, кондиломи) в анальної зоні.

Зауважимо, що останнім часом простежується тенденція до збільшення захворюваності на колоректальний рак. У зв’язку з цим рекомендується відвідувати кабінет проктолога не тільки при появі симптомів хвороби, але і з профілактичною метою. Особливо це стосується людей старше 60-ти років, а також тих, хто має обтяжену спадковість по раку.

В обов’язки спеціаліста входить лікування таких захворювань:

 • геморой;
 • анальні тріщини;
 • новоутворення кишки, ануса (поліп, папіломи);
 • виразкові ураження прямої кишки;
 • парапроктит.

Фахівці медичного центру надають такі послуги:

 • депігментація інтимної зони;
 • контурна пластика перианальної зони;
 • видалення перианальних новоутворень (кондилом) за допомогою лазерного, радіохвильового методу;
 • видалення поліпа прямої кишки;
 • лазерне лікування геморою, а також за допомогою склеротерапії;
 • трансанальна резекція;
 • видалення бахромок перианальної області;
 • лікування гнійної кісти куприкового ходу;
 • плазмоліфтінг перианальної зони.

Геморой – одне з самих неприємних захворювань, з яким стикаються і чоловіки, і жінки. 90% населення планети хоча б раз в житті відчули на собі всі жахи запалитися геморою.

Знаючи всі особливості даного настільки неприємного захворювання, сорому пацієнтів і страху операції ми впровадили в нашій клініці різні методики видалення гемороїдальних вузлів. Це класичний хірургічний метод, лазерне видалення, радіохвильове видалення і видалення методом «Лонго». Так само ми надаємо пацієнтам можливість спокійно спати під час операції і не відчувати ні болю, ні дискомфорту. Цінова політика кожного методу відрізняється, тому лікування стало більш доступним без втрати якості. Після видалення доктор розпише вам рекомендації по реабілітації і буде з вами на зв’язку до повного відновлення.

Геморой – одне з найбільш неприємних, дискомфортних в фізичному і моральному плані захворювань. При цьому як чоловіки, так і жінки часто стикаються з ним. Стиснення звертатися за допомогою часто призводять до того, що пацієнти приходять до лікаря вже на третій, а то і на четвертій стадії захворювання. Саме в таких важких і запущених ситуаціях ідеальним помічником стане трансанальная резекція слизової по методу “Лонго”. Це максимально полегшена операція по видаленню множинних гемороїдальних вузлів і слизової прямої кишки при її пролапсі. Даний метод видалення внутрішнього геморою прийшов в Україну недавно, а за кордоном їм працюють з 1993 року, коли цей метод розробив Антоніо Лонго.

Суть операції полягає в тому, що всі вузли і змінена слизова оболонка прямої кишки віддаляється і зшивається завдяки допомогою одного кліка спеціального “анального степлера”. Компанія “Етікон” виробляє ці унікальні “степлери” для даної операції, які використовують у всьому світі вже більше двох десятків років. При цьому дуже важливий факт, що внутрішній апарат кишки абсолютно не пошкоджується. Також не травмується сфінктер прямої кишки і після операції у вас не буде ускладнень, пов’язаних саме з ним. Період відновлення після даної операції більш швидкий і комфортний, ніж при класичному методі видалення геморою.

Добу, іноді дві доби ви будете знаходиться у нас в клініці під наглядом фахівців. У цей період вам будуть робити перев’язки, вводити спеціальні препарати, які прискорять ваше одужання і зроблять це період більш комфортним.

Видалити кондиломи і папіломи ви можете в медичному центрі ЕвоКлінік в Києві.

Інтимні питання вимагають особливої ​​делікатності і високого професіоналізму в їх вирішенні. На таких питань належать нарости і новоутворення в області ануса. Найчастіше – це гострі кондиломи, які є проявом вірусу папіломи людини в організмі. Вони можуть бути поодинокими, множинними, а також можуть збиратися “в групи” і бути схожими на кольорову капусту по своє формі. Також бувають такі нарости як папіломи і бородавки. Всі вони безболісні і не викликають ніякого дискомфорту, за винятком естетичного. Якщо ці нарости не лікувати, то при зниженні імунітету вони розростаються на всю поверхню анальної зони і далі на інші інтимні місця. Причиною цим наростам в основному буває ВПЛ (вірус папіломи людини), який передається при незахищеному статевому акті і проявляється при зниженні імунітету. Головна небезпека цього вірусу в тому, що деякі його штами можуть викликати онкологію.

У медичному центрі ЕвоКлінік видалення кондилом і папілом періанальної області скрупульозно виконують висококваліфіковані хірурги з великим досвідом роботи в даній сфері. Завдяки використанню хірургічного лазера під час операції ви отримуєте: ювелірну роботу хірургів, які враховують ваші індивідуальні особливості, уважність до кожного судині і ділянці роботи, безкровність, швидку реабілітацію, естетичний результат. Тривалість операції не перевищує, як правило, 30 хвилин. Операція проводиться в 95% випадків під місцевим знеболенням, але за бажанням наших пацієнтів операції проводимо і під внутрішньовенним знеболенням, при якому можна спокійно спати, поки хірурги оперують. Протягом усього періоду відновлення ваш хірург і його асистент будуть з вами на контакті 24/7!

Видалити поліп анального каналу ви можете в медичному центрі ЕвоКлінік в Києві.

Поліп анального каналу – це доброякісне новоутворення, яке з’являється внаслідок патологічного розростання слизової оболонки прямої кишки. Поліпи анального каналу і прямої кишки мають властивість в рідкісних випадках перероджуватися в онкологію.

У медичному центрі ЕвоКлінік хірург-проктолог делікатно видалить дане захворювання, враховуючи ваші анатомічні особливості. У нашому центрі видалення здійснюється за допомогою новітніх технологій і методик, а саме:

 • хірургічного лазера;
 • хірургічних радіохвиль;
 • електроножа.

Переваги даних методик в швидке загоєння, комфортному періоді реабілітації, застосування місцевого знеболювання і відмінному результаті.

В день операції ви залишаєте клініку. На наступний день після операції ви приходите до лікаря на перев’язку. Протягом 5 днів після операції ви приймаєте препарати, які призначить лікар. Схема прийому препаратів буде розписана в ув’язненні операції і видана вам на руки. Також в ув’язненні будуть вказані інші рекомендації доктора в період реабілітації. На весь період реабілітації ми надаємо можливість зв’язатися з особистим асистентом в режимі 24/7!

Делікатним питанням як для жінок, так і для деяких чоловіків є бахромки навколо заднього проходу. Вони являють собою невеликі складки шкіри навколо ануса. У МЦ EvoClinic доктор-фахівець в області естетичної проктології з легкістю і делікатністю видалить анальні бахромки і зробить вашу інтимну зону навколо ануса естетично привабливою.

У медичному центрі ЕвоКлінік анальні бахромки видаляють за допомогою радіохвиль і хірургічного діодного лазера. Переваги роботи цим обладнанням:

 • видалення бахромок без пошкоджень навколишніх тканин;
 • безкровність процедури;
 • значне скорочення часу проведення процедури;
 • швидкий період реабілітації.

Триває видалення анальних бахромок від 30 хв до години в залежності від обсягу втручання. Через 30 хв після видалення ви маєте можливість залишити клініку. Видалення періанальних бахромок відбувається під місцевим знеболенням. Протягом 10 днів потрібно берегти цю зону від механічних пошкоджень. 5 днів ви приймаєте призначені лікарем препарати, схему прийому яких доктор вам розпише. Якщо були накладені шви – то їх знімають на 10 добу після операції. Більш докладні рекомендації доктор розпише в ув’язненні операції і видасть вам на руки. Протягом усього періоду відновлення ваш хірург і його асистент будуть з вами на контакті 24/7!

У кожного з нас свої смаки і своє сприйняття прекрасного. Кожна людина має свій колір і відтінок інтимних зон, які на порядок тонів темніше кольору шкіри. Ця різниця в тонах викликає в людей з особливо тонким почуттям естетики, відчуття нечистоти і несвіжості. Часто цей дискомфорт впливає на сексуальний потяг обох партнерів. Рішення проблеми набагато простіше, ніж здається на перший погляд. У МЦ EvoClinic доктор-фахівець в області естетичної гінекології і доктор-фахівець в області естетичної проктології з легкістю поміняють колір і тон шкіри інтимних зон.

Суть депігментації інтимної зони (відбілювання інтимної зони) проходить за даними етапам (або деяким з них):

 • очищення шкірного покриву від відмерлих клітин;
 • шліфування шкіри даної зони;
 • відбілюючий пілінг;
 • мезотерапія;
 • плазмоліфлінг;
 • нанесення спеціального відбілюючого крему;
 • нанесення спеціального поживного, заспокійливого, протизапального, зволожуючого і антимікробний засіб.

Відбілювання ануса і/або статевих губ/мошонки і зони промежини відбувається під місцевим знеболенням. Відбілювання інтимних зон для ідеального результату вимагає пройти курс процедур з певним проміжком часу, який вам озвучить ваш доктор, виходячи з вашого типу шкіри і складності роботи. Протягом 6 місяців протипоказано оголювати вибілені зони на сонці і в солярії, так як ультрафіолет провокує гіперпігментацію. Також доктор вам пропише рекомендації відповідно до ваших індивідуальних особливостей. Протягом усього періоду відновлення ваш хірург і його асистент будуть з вами на контакті 24/7!

Естетичність навіть в найбільш інтимних зонах стала досяжною для всіх! Лікарі-естетисти МЦ EvoClinic покращують зовнішній вигляд інтимних зон, а також змінюють контур, форму, щільність періанальній зони і сфінктера. Всі ці ефекти досягаються з допомогою не хірургічних методик, а ін’єкцій філерів. Філлери – це препарати гіалуронової кислоти певної щільності.

Наш фахівець з естетичної проктології проводить контурну пластику м’язів сфінктера і періанальної зони відповідно до ваших потреб, враховуючи ваші анатомічні особливості і побажання. Всі препарати для контурної пластики сертифіковані на території України та зарекомендували себе якісно і надійно на світовому ринку. Триває процедура від 30 хв до години в залежності від обсягу втручання. Через 30 хв після видалення ви маєте можливість залишити клініку. Ін’єкції філерів (контурна пластика) періанальній зони і м’язів сфінктера здійснюється під місцевим знеболенням спеціальними препаратами. Протягом 10 днів потрібно берегти цю зону від механічних пошкоджень. 5 днів ви приймаєте призначені лікарем препарати/креми, схему прийому яких доктор вам розпише. Більш докладні рекомендації доктор розпише в ув’язненні операції і видасть вам на руки.